Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie : Arsen Śliwiński student WS EWS sięga po srebrny medal na Mistrzostwach Świata ! Gratulujemy !

Data publikacji: 17/08/27

Arsen Śliwiński student Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie wraz z Michałem Łubniewskim zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Świata w Kajakarstwie. Arsen gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

20/06/17 Z przykrością informujemy iż w dniu 10 czerwca zmarł jeden z naszych studentów 2-go roku studiów magisterskich - Krystian Rytel.

20/05/19 IV Konferencja dorobku naukowego Studentów Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie