Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie : EWS ONLINE- Praca zdalna na Uczelni
 • Banner0
 • Banner1
 • Banner2
 • Banner3
 • Banner4
 • Banner5
1 2 3 4 5 6
css image gallery by WOWSlider.com v8.2

EWS ONLINE- Praca zdalna na Uczelni

Data publikacji: 20/04/14

EWS ONLINE

Szanowni Studenci,
Najbliższe zjazdy oraz zajęcia będą prowadzone w wersji on-line poprzez platformę Microsoft Teams. Już dziś wysyłamy Państwu instrukcje do logowania się na konto Uczelni abyście mogli zaznajomić się Państwo z działaniem systemu.

Część z Państwa posiada już konta na platformie MS Teams, które można było uzyskać wcześniej poprzez wypełnienie podania, te konta dalej istnieją jednakże w niektórych przypadkach zmienia się login na numerindeksustudenta@ews.edu.pl (przykład 0001@ews.edu.pl ) obecny wsews.onmicrosoft.com przestaje obowiązywać.

Uprzejmie informujemy, że na wszystkich obecnych kontach nastąpił również reset dotychczasowego hasła ze względu na przepisanie domen. Osoby posiadające już konto prosimy również o zalogowanie się poprzez wygenerowane hasło dostępne na platformie ews.
Instrukcja Logowania:
Aby zalogować się do systemu Office 365 jak również Microsoft Teams WS EWS należy podać login i hasło.
Państwa login zarówno do systemu Office365 jak Microsoft Teams składa się z :
Login: numeralbumu@ews.edu.pl przykład: 0001@ews.edu.pl
Hasło: ___________ (hasło generowane automatycznie prosimy sprawdzenie poczty na platformie ews/przy pierwszym logowaniu należy zmienić hasło na własne, wykonując instrukcje na stronie logowania)
Do wszystkich aplikacji Office 365 logujemy się poprzez stronę:
lub
Do aplikacji MS Teams możemy również logować się korzystając z linku powyżej i wybierając ikonę MS Teams lub bezpośrednio poprzez stronę:
https://teams.microsoft.com/ -zalecamy ściągnięcie aplikacji na komputer istnieje możliwość ściągnięcia na telefon lub pracy bezpośrednio w przeglądarce (zalecana przeglądarka Chrome).
Kilka ważnych informacji:
1. Nie istnieje opcja dołączenia do tego spotkania z Waszych adresów prywatnych. Musicie być zalogowaniu z użyciem adresów w domenie @ews.edu.pl
2. Prosimy o niezwlekanie z logowaniem do aplikacji. W przypadku występowania problemów technicznych przed zajęciami istnieje możliwość naprawienia problemu logowania.
3. Studenci podzieleni są na roczniki i odpowiednie grupy (kanały). W danym kanale odbywają się zajęcia on-line ( spotkania ) student o odpowiedniej godzinie zgodnie z planem musi dołączyć do danego spotkania gdzie wykładowca prowadzi zajęcia.
4. Zapraszamy do obejrzenia kilku filmów, które pomogą zaznajomić się z daną aplikacją: https://www.youtube.com/watch?v=AFTuvIrwCNM&list=PLe-vKO1_AHmlazJJqpV2vbGzuGr4K8W62
5. Prosimy również o korzystanie ze skrzynek www.outlook.com ( logowanie poprzez ten sam login i hasło) gdzie przesyłane będą również linki do zajęć /tj Join to Micrososoft Teams Meeting/ po kliknięciu zostaniecie Państwo przekierowani bezpośrednio do spotkania( zajęć online).
6. W międzyczasie będziemy wykonywać kilka połączeń testowych o różnych godzinach ( spotkania zaplanowane) spotkania indywidualne z Dziekan Uczelni- dlatego tak ważne aby do Microsoft Teams zalogować się już teraz.
7. Prosimy o uzupełnienie informacji takich jak: dodatkowy e-mail jak również numer telefonu niezbędny w przypadku późniejszego resetowania hasła.
W przypadku pytań i problemów prosimy o kontakt:
e-mail : online@ews.edu.pl
telefonicznie:799 399 798 w godzinach 10:00-18:00
Proszę kontaktować się bezpośrednio pod tym e-mailem lub telefonem.Dziekanat Uczelni nie ma dostępu do administracji Microsoft Teams więc niestety nie udzieli pomocy i informacji.
Wszystkie zapytania i problemy proszę zgłaszać jedynie poprzez email : online@ews.edu.pl zdecydowanie ułatwi to pracę.
Prosimy o niezwlekanie z logowaniem do aplikacji.
W aplikacji będą pojawiać się również dodatkowe materiały od wykładowców.
Do zobaczenia wkrótce w murach Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie.

Aktualności

21/07/23 Nasza "Piątka" na Igrzyska w Tokyo

Trzymamy kciuki i życzymy samych sukcesów.

21/07/01 SPRAWOZDANIE z V Konferencji naukowej pt. „Kultura fizyczna – współczesne dylematy i wyzwania”

21/05/12 Informacja dla kandydatów niepełnosprawnych i/lub przewlekle chorych.

21/03/22 Robert Lewandowski odznaczony Krzyżem Komandorskim Odrodzenia Polski za wybitne osiągnięcia sportowe

21/03/02 Nowy numer czasopisma "Edukacja Wychowanie Sport"

21/02/12 Konferencja „Zimowa szkoła sportów wodnych, ratownictwa, rekreacji i rehabilitacji w wodzie” w Radomiu, 10 lutego 2021 roku

Nasi studenci i absolwenci

 • Sport0
 • Sport1
 • Sport2
 • Sport3
 • Sport4
 • Sport5
 • Sport6
 • Sport7
 • Sport8
 • Sport9
 • Sport10
 • Sport11
 • Sport12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
css image gallery by WOWSlider.com v8.2

Jak dojechać WS EWS Warszawa ?

Jak dojechać WS EWS Bielsko-Biała ?

Na skróty

Centrum Kursów Biuro Karier Platforma EWS Centrum Treningu Motorycznego Centrum Treningu Motorycznego Kontakt

Rekrutacja

Studia Licencjackie Warszawa Studia Magisterskie Warszawa Studia Licencjackie Bielsko-Biała Studia Podyplomowe WF Studia Podyplomowe SI

Uczelnia

Studia I stopnia (licencjackie) Studia II stopnia (magisterskie) Studia dla Sportowców Centrum Integracji Sensorycznej Galeria zdjęć

Kontakt

Dojazd Bielsko-Biała Dojazd Warszawa Kontakt
© 2016 Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie.
Wszystkie prawa zastrzeżone
NetVerse
Top