Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie : Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Data publikacji: 20/09/22

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021

Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie odbędzie się w dniu 17 października 2020 o godz.10.00.

W tym roku niestety nie odbędzie się uroczysta inauguracja tak, jak corocznie w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego z udziałem całej społeczności akademickiej WSEWS. Władze Uczelni z uwagi na obowiązujące zalecenia władz państwowych i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjęły decyzję o przeprowadzeniu inauguracji roku akademickiego w warunkach szczególnego zabezpieczenia sanitarnego.

Na inaugurację na terenie Uczelni zostaną zaproszeni studenci I roku studiów licencjackich i I roku studiów magisterskich. Studenci rozpoczynający naukę w Warszawie spotkają się w specjalnie przygotowanych salach seminaryjnych i wykładowych, natomiast studenci studiujący w Bielsku-Białej w tym dniu będą mogli uczestniczyć w inauguracji i modułach szkoleniowych w czasie rzeczywistym zdalnie, on-line za pośrednictwem platformy MS Teams.

Wykład inauguracyjny poprowadzi Prezes Polskiego Związku Teqball Pan Michał Listkiewicz (były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i arbiter międzynarodowy).

Kolejne zajęcia odbywać się będą w formie mieszanej. Władze Uczelni podjęły decyzję, iż w roku akademickim 2020/2021 zajęcia w formie wykładowej będą odbywały się w formie zdalnej, natomiast wszystkie zajęcia seminaryjne oraz ćwiczenia są zaplanowane w formie tradycyjnej- praktycznej z zachowaniem wszelkich zasad zabezpieczenia sanitarnego.

Studenci starszych roczników (II i III r licencjat i II rok mgr) będą mogli uczestniczyć w ceremonii inauguracji zdalnie poprzez platformę MS TEAMS.

20/06/17 Z przykrością informujemy iż w dniu 10 czerwca zmarł jeden z naszych studentów 2-go roku studiów magisterskich - Krystian Rytel.

20/05/19 IV Konferencja dorobku naukowego Studentów Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie