Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie : Informacja dla kandydatów niepełnosprawnych i/lub przewlekle chorych.

Informacja dla kandydatów niepełnosprawnych i/lub przewlekle chorych.

Data publikacji: 21/05/12

Zgodnie z zasadą równych praw i obowiązków, kandydaci niepełnosprawni i/lub przewlekle chorzy, którzy chcą studiować w Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie, podlegają tej samej procedurze rekrutacyjnej, co wszyscy inni kandydaci.

Kandydat powinien sam zgłosić ten fakt pisemnie podaniem do Dyrektora Instytutu, załączając dokument potwierdzający orzeczenie/opinię o stopniu niepełnosprawności i/lub dokumenty medyczne potwierdzające sytuację zdrowotną.

Uczelnia wprowadza konieczność rozmowy kwalifikacyjnej z pedagogiem specjalnym dla osób  niepełnosprawnych zamierzających podjąć studia w WSEWS. Forma rozmowy ustalana jest w sposób indywidualny. Na podstawie szczegółowej rozmowy z kandydatem oraz dostarczonej przez niego aktualnej dokumentacji potwierdzającej specyfikę niepełnosprawności, ustalana jest forma wsparcia w procesie studiowania oraz wybór specjalności.

Osoby niepełnosprawne, zapraszamy do kontaktu z powołanym przez Uczelnię pedagogiem specjalnym.

Adres:

• ul. Jagiellońska 88, pok.227