Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie : IV Konferencja dorobku naukowego Studentów Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie

IV Konferencja dorobku naukowego Studentów Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie

Data publikacji: 20/05/19

W dniu 6 czerwca 2020 roku od godziny 11.00 odbędzie się IV Konferencja Dorobku Naukowego Studentów WSEWS. Wszystkie prace studenckie będą prezentowane online na platformie Microsoft Teams. Aktualnie zgłosiło się 9 osób gotowych do zaprezentowania wyników swoich badań naukowych. Lista nie jest jeszcze ostatecznie zamknięta, toteż zapraszam serdecznie chętnych do udziału w Konferencji. Ewentualne zgłoszenia, a także zapytania dotyczące szczegółów spotkania naukowego online proszę kierować na dres mailowy lub telefonicznie swilk@ews.edu.pl 510701062.

Prorektor WSEWS ds. Nauki i Wydawnictw

Prof. WSEWS, dr Sławomir Wilk

20/06/17 Z przykrością informujemy iż w dniu 10 czerwca zmarł jeden z naszych studentów 2-go roku studiów magisterskich - Krystian Rytel.

20/05/19 IV Konferencja dorobku naukowego Studentów Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie