Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie : Turniej jakiego nie było- All Star Weekend

Turniej jakiego nie było- All Star Weekend

Data publikacji: 19/04/29

Turniej jakiego nie było

Gwiazdy tenisa stołowego pojawiły się w Uczelni Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie dokładnie 6 kwietnia, gdzie o godzinie 11.00 rozpoczął się turniej, jakiego jeszcze nie było. To nie tylko świetna promocja dla Uczelni, bo przecież wśród jej sportowców i absolwentów są tuzy polskiego sportu, ale także wspaniała możliwość spotkania się ze studentami i rozmów o sporcie.

Do turnieju zostali zaproszeni: Natalia Partyka, Jakub Dyjas, Aleksandra Falarz, Jakub Kosowski, Klaudia Kusińska, Marcin Kusiński oraz Sandra Wabik.  Było po prostu rewelacyjnie. Wszystko przygotowane na najwyższym poziomie. No i turniej, czyli każdy z każdym pucharowo i na koniec konkurencja, w której rywalizacja była niezwykle zaciekła. Chodziło o to, by z jak najdalszej odległości po uderzeniu piłeczka odbiła się na obu polach stołu… oczywiście z lotem nad siatką.

Jakież zdziwienie było, kiedy prof. Marek Rybiński stanął do walki i już za pierwszym razem pokazał, że nie będzie młodym zawodnikom łatwo.

Na zakończenie dyplomy, pamiątkowe zdjęcia do których ustawiali się chętnie studenci Uczelni. Mega energia i sama przyjemność udziału w takiej zabawie! Dziękujemy studentom za uczestnictwo i naszym gwiazdom!

Zapraszamy do obejrzenia całej galerii:

20/02/26 28 marca 2020 r. - XV konferencja Naukowo - Dydaktyczna- Dolnośląskie Forum Oświatowe-„Pozytywna uwaga drogą do sukcesu dydaktycznego”

20/02/24 III Międzynarodowa konferencja naukowa Bezpieczeństwo, zarządzanie, medycyna i kultura fizyczna 23 Kwietnia 2020 r.

20/01/04 85. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2019 dzis głosujemy na naszych kolegów !

19/12/13 #12godzindlażycia dumnie wspieramy akcję Fundacji dla Transplantacji

19/12/07 Robert Lewandowski w Reprezentacji 100 - lecia. 🇵🇱⚽🇵🇱⚽🇵🇱

19/10/15 Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Studia Licencjackie Warszawa Studia Magisterskie Warszawa Studia Licencjackie Bielsko-Biała Studia Podyplomowe WF Studia Podyplomowe SI Master of Physical Education / Strength & Conditioning Coach