Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie : Turniej jakiego nie było- All Star Weekend

Turniej jakiego nie było- All Star Weekend

Data publikacji: 19/04/29

Turniej jakiego nie było

Gwiazdy tenisa stołowego pojawiły się w Uczelni Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie dokładnie 6 kwietnia, gdzie o godzinie 11.00 rozpoczął się turniej, jakiego jeszcze nie było. To nie tylko świetna promocja dla Uczelni, bo przecież wśród jej sportowców i absolwentów są tuzy polskiego sportu, ale także wspaniała możliwość spotkania się ze studentami i rozmów o sporcie.

Do turnieju zostali zaproszeni: Natalia Partyka, Jakub Dyjas, Aleksandra Falarz, Jakub Kosowski, Klaudia Kusińska, Marcin Kusiński oraz Sandra Wabik.  Było po prostu rewelacyjnie. Wszystko przygotowane na najwyższym poziomie. No i turniej, czyli każdy z każdym pucharowo i na koniec konkurencja, w której rywalizacja była niezwykle zaciekła. Chodziło o to, by z jak najdalszej odległości po uderzeniu piłeczka odbiła się na obu polach stołu… oczywiście z lotem nad siatką.

Jakież zdziwienie było, kiedy prof. Marek Rybiński stanął do walki i już za pierwszym razem pokazał, że nie będzie młodym zawodnikom łatwo.

Na zakończenie dyplomy, pamiątkowe zdjęcia do których ustawiali się chętnie studenci Uczelni. Mega energia i sama przyjemność udziału w takiej zabawie! Dziękujemy studentom za uczestnictwo i naszym gwiazdom!

Zapraszamy do obejrzenia całej galerii:

Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata ! To w 100% zasłużona nagroda dla tak niesamowitego sportowca jak Robert. To także wielki dzień dla polskiej piłki. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, iż takie osoby opuszczają mury naszej Uczelni. Gratulacje Robert