Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie : XXXIV Konferencja naukowa „Zimowa Szkoła Sportów Wodnych, Ratownictwa, Rekreacji i Rehabilitacji w Wodzie”

Data publikacji: 22/01/10

XXXIV Konferencja naukowa „Zimowa Szkoła Sportów Wodnych, Ratownictwa, Rekreacji i Rehabilitacji w Wodzie”, przy współorganizacji Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie w Warszawie, w której Komitecie Naukowym znalazł się jako vice-przewodniczący dr hab. Jerzy Telak prof. WSEWS i członek dr hab. Oksana Telak, prof. WSEWS, odbędzie się 13 stycznia 2022 r.www.zimowaszkola.edu.pl

Uczestnicy konferencji będą poszukiwać rozwiązań doskonalących procesy związane z bezpieczeństwem i zarządzaniem na lądzie, obszarach wodnych i w przestrzeni powietrznej oraz medycyną z udzielaniem pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy i pomocy medycznej, a także kulturą fizyczną, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących motoryki ratowników i sportowców. Celem konferencji będzie zaprezentowanie wyników prowadzonych analiz i prac naukowo-badawczych. Tematyka konferencji obejmuje problematykę związaną z bezpieczeństwem i zdrowiem w środowisku wodnym, i nad wodą oraz wpływem czynników zewnętrznych, i wewnętrznych na stany zdrowotne, fizyczne, i psychiczne osób korzystających z różnych form pobytu na obszarach wodnych, w wodzie i terenach przywodnych.

22/01/10 XXXIV Konferencja naukowa „Zimowa Szkoła Sportów Wodnych, Ratownictwa, Rekreacji i Rehabilitacji w Wodzie”

21/11/18 Nowy numer czasopisma "Edukacja Wychowanie Sport"

21/07/23 Nasza "Piątka" na Igrzyska w Tokyo

21/07/01 SPRAWOZDANIE z V Konferencji naukowej pt. „Kultura fizyczna – współczesne dylematy i wyzwania”