Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie : Złota piłka dla Roberta Lewandowskiego

Złota piłka dla Roberta Lewandowskiego

Data publikacji: 20/10/17

Złota piłka dla Roberta Lewandowskiego

Złotą piłkę ufundowali koledzy z roku Roberta.

Robert drogą internetową z Monachium przesłał podziękowania oraz pozdrowienia dla studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Wyróżnienia w kategorii „Sportowiec EWS 2020” uzyskali: Natalia Partyka – tenis stołowy, Dawid Mleczko - ji-jitsu oraz Kacper Żuk - tenis ziemny.

Serdecznie gratulujemy.